Jak pracujemy ?

Kreatywność

Głowy mamy pełne pomysłów. Są to pomysły wszelkie - lepsze i gorsze, szalone i wyważone. Wszystkie są potrzebne, wszystkie są przydatne. Najważniejsze, by nawet z tych, na pierwszy rzut oka, kiepskich idei, potrafić wyciągnąć to, co najlepsze. Kreatywne myślenie to nie tylko praca - to przede wszystkim ogromna przyjemność. Czerpiemy czystą przyjemność ze stawiania pierwszych i ostanich kropek.

Graphic design

Lubimy mieć wpływ na to, jak wyglądają drukowane elementy skłądające się na otaczającą nas rzeczywistość - to główny powód, dla którego projektujemy. Projektujemy od początku do końca, doradzamy i odradzamy, kiedy trzeba - walczymy. Dążymy do tego, aby końcowy efekt procesu projektowania spełniał oczekowania obydwu stron procesu - klienta i nasze.

Print production

Poligrafia ma wiele ciekawych, aczkowiek niebezpiecznych zakamarków. Niejednokrotnie stawaliśmy przed ścianą... którą w mig uczyliśmy się przeskakiwać. O przygotowaniu do druku wiemy wiele - znamy jasne i ciemne strony całego procesu. Jednak ciągle też się uczymy, nie boimy się pytać ekspertów. Z chęcią dzielimy się swoją wiedzą również z naszymi klientami.

AIzaSyB0hBSXnDXotzGTqtxQvS29VfxaemtLBAk