Identyfikacja delikatesów Dwójka
Nowe Logo Dwójka

Dwójka to sklep w którym czeka na Ciebie zapach świeżego pieczywa o poranku, świeże warzywa i owoce oraz przyjazna i profesjonalna obsługa, która pomoże przy wyborze regionalnych i tradycyjnych wędlin. Szeroki asortyment w sklepie pozwoli Tobie odnaleźć bez problemu poszukiwany produkt w przystępnej cenie.

Logo Dwójka
logotyp adway
Branding:

Wykonaliśmy od podstaw system identyfikacji wizualnej całego sklepu. Nowoczesny, rozpoznawalny znak i świeże, wyraźne kolory - to wszystko idealnie oddaje charakter sklepu jakim jest Dwójka. Logotyp uzupełniany jest ikonami znajdującymi się na tablicach przy poszczególnych działach spożywczych.

Identyfikacja działów w sklepie
logotyp adway
Branding:

Uzupełnenie wizerunku sklepu stanowią logotypy najważniejszych sekcji delikatesów - sekcji mięsnej, warzywnej, piekarnianej i alkoholowej. Każda z nich została mocno wyróżniona w sklepie i stanowi odrębną całość.

Warmińska Lada Logo
Tworzenie logotypu
Tworzenie logotypu
Tworzenie logotypu
Plakaty Delikatesów Dwójka
logotyp adway
Poligrafia:

Prace projektowe uwzględniały cenówki, papiery pakowe, plakaty, ulotki, gazetki promocyjne i inne... krótko mówiąc wszystkie materiały bez których nie obejdzie się żaden sklep.

Katlogi, gazetki reklamowe
logotyp adway
Web:

Wykonaliśmy w pełni responsywny projekt strony internetowej prezentujący asortyment sklepu oraz będący bazą do prezentowania najnowszych promocji i gazetek promocyjnych.

Zobacz stronę
strona www
AIzaSyB0hBSXnDXotzGTqtxQvS29VfxaemtLBAk