Koty i psy również zasługują na dobry design. Jesteśmy pewni, że karma z dobrze zaprojektowanych opakowań smakuje o jedno psie niebo i cztery kocie życia lepiej, niż z tradycyjnego nudnego worka. Dlatego, mając na uwadze satysfakcję czworonożnych, ale także i dwónożnych konsumentów, zaprojektowaliśmy serię ciekawych opakowań dla karm “Expert’s Nose”.

Branding:
  • Stworzenie nazwy i logotypu “Expert’s Nose”
  • Przygotowanie odpowiedniej ikonografii, nazewnictwa oraz kolorystyki marki dla psów i kotów
  • Projekt serii piktogramów informujących o głównych cechach danego rodzaju karmy


Nosy mistrzów, zasługują na najlepszą karmę - taki przekaz kryje w sobie stworzona przez nas nazwa luksusowej marki - “Expert’s Nose”. W logotypie marki zawarliśmy także znak informujący o walorach prozdrowotnych karmy “Expert’s Nose”.Zaprojektowaliśmy także szereg piktogramów dla naszych pupili - każdy smak odpowiada konkretnym kolorom, dzięki którym szybciej można znaleźć ulubioną karmę na sklepowej półce dla naszego psa i kota.

Packaging:

Projekt opakowań karmy dla psów i kotów jest bardzo minimalistyczny i posiada szereg najpotrzebniejszych informarcji. Design wskazuje na produkt premium, ponieważ nasze zwierzaki zasługują na nie tylko pyszną karmę, ale także na świetnie wyglądające opakowanie.

AIzaSyB0hBSXnDXotzGTqtxQvS29VfxaemtLBAk