Logo firmy Melvit

We współpracy z firmą Melvit przygotowaliśmy social event “Festiwal owsianek”. Razem z Kasią Fenix (ambasadorką marki Melvit), Grzegorzem Łapanowskim (właścicielem Food Lab Studio i jurora w programie Top Chef) oraz Mają Sobczak (autorką bloga kulinarnego Qmam Kaszę) przygotowaliśmy 30 przepisów zachęcających do korzystystania z produktów Melvit i zdrowego odżywiania.

Zdjęcia Festiwal Owsianek
logotyp adway
Festiwal Owsianek:

Celem Festiwalu Owsianek była promocja produktów Melvit oraz zwiększenie świadomości wśród klientów o płatkach owsianych i zdrowym żywieniu.

We współpracy z firmą Melvit opracowaliśmy pełną strategię działań. Głównymi kanałami komunikacji były social media oraz dedykowana strona internetowa.

seria logotypów dla festiwalu owsianek
logotyp adway
Cel:

Działania marketingowe wokół Festiwalu Owsianek, miały na celu zachęcenie do wypróbowania przepisów zaproponowanych w ramach evntu, jak również do tworzenia własnych kompozycji na bazie owsianek wymyślonych przez amabasdorów akcji.

logotyp adway
And the winner is?

W ramach Festiwalu Owsianek zorganizowaliśmy również konkurs na najciekawiej przygotowaną owsiankę. Uczestnicy, których zdjęcia propozycji dań z produktów firmy Melvit zebrały największą ilość “lików” otrzymali zaproszenie na warsztaty kulinarne z Grzegorzem Łapanowskim.

Zdjęcie z przygotowań owsianek
Zdjęcie gotowania owsianek
Backstage
Owsianki:

Do wszystkich przepisów i pomysłów na owsianki podchodziliśmy indywidualnie. Każde danie otrzymało dedykowaną identyfikację wizualną oraz kolorystykę odzwierciedlającą jego główne cechy.

Strona internetowa festiwalu owsianek
Projekt logotypu nr 1
Projekt logotypu nr 2
Projekt logotypu nr 3
Projekt logotypu nr 4
Projekt logotypu nr 5
Projekt logotypu nr 6
Projekt logotypu nr 7
Projekt logotypu nr 8
Projekt logotypu nr 9
Projekt logotypu nr 10
Projekt logotypu nr 11
Projekt logotypu nr 12
Zdjęcia produktowe owsianek
Strona www

Projektując stronę www Festiwalu Owsianek postawiliśmy na łatwy i szybki dostęp do większości treści. Nawigacja na stronie jest bardzo intuicyjna. Całość jest przystosowana do wyświetlania na urządzeniach mobilnych.

Głównym elementem konstrukcyjnym strony są zdjęcia owsianek powstałe podczas specjalenie na ten cel zorganizowanej sesji zdjęciowej.

Strona główna festiwalu owsianek
AIzaSyB0hBSXnDXotzGTqtxQvS29VfxaemtLBAk