Baner Melvit Fit Day
Logo firmy Melvit Logo firmy Melvit Fit Day

Melvit Fit Day z Kasią Fenix to seria eventów poświęconych zdrowemu odżywianiu oraz krzewieniu zdrowego stylu życia. Przy współpracy z firmą Melvit przygotowaliśmy Key Visual całego eventu.

Billboard wielkoformatowy
kasia fenix
logotyp adway
Kasia Fenix

Jest wulkanem energii. Swoją siłę i moc przekłada na mega pozytywne działania. Jest instruktorką fitness i dietetykiem, swoją wiedzę i umiejętności wykorzystuje nie tylko na zajęciach, ale również poza nimi. Swoją pasją dzieli się z innymi na blogu Szpilki na Siłowni oraz na fanpage'u: KasiaFenixFitness. Wiele osób kojarzy ją ze współpracy z Ewą Chodakowską i projektów organizowanych przez Studio BeActive. Wszystko robi na 200 % i nakręca do działania innych. Ponieważ z wykształcenia jest psychologiem wie, że dla dobrej kondycji psychicznej bardzo ważny jest ruch, odżywianie i pozytywne myślenie. Zachęca do wszelkiego rodzaju aktywności i pomaga w walce o lepszą wersję samych siebie.

logotyp adway
Event Logo Concept
Koncept logotypu
Fotorelacja z wydarzenia
Fotorelacja z wydarzenia
Fotorelacja z wydarzenia
Fotorelacja z wydarzenia
Fotorelacja z wydarzenia
Fotorelacja z wydarzenia
Plakat
Plakat Plakat Plakat
Strona internetowa Melvit Fit Day
logotyp adway
Strona www

Responsywna strona www spełniła rolę informacyjną. Dodatkową funkcjonalnością była możliwość zapisania się na event Melvit Fit Day w szybkich kilku krokach.

AIzaSyB0hBSXnDXotzGTqtxQvS29VfxaemtLBAk