Realizacja strony internetowej dla ProfiPIEK
Logo marki ProfiPIEK

Producentem systemu ProfiPIEK jest firma Magres, powstała w czerwcu 1990 roku jako jeden z pierwszych producentów oprogramowania dla przedsiębiorstw. Trafiając w potrzeby dynamicznie rozwijającej się branży piekarsko-cukierniczej, Magres stworzył i systematycznie rozwija program dla piekarni i cukierni ProfiPIEK. Aktualnie, ponad 400 zakładów na terenie całego kraju wykorzystuje ProfiPIEK w swojej codziennej pracy.

pattern ProfiPiek
branding ProfiPiek
logotyp adway
Branding:

Stworzyliśmy od podstaw identyfikację wizualną systemu. W tym celu zaprojektowaliśmy ikonę programu. będącą jednocześnie logiem spełniającym wymagania wizerunkowe. Logotyp musiałbyć więc na tyle prosty i rozpoznawalny aby mógł sprostać każdemu nośnikowi - był zauważalny zarówno jako mała ikonka programu jak i duży logotyp.

logotyp adway
Packaging:

Wykonaliśmy również opakowanie koncepcyjne oprogramowania ProfiPIEK.

opakowanie ProfiPiek
logotyp adway
Strona www:

Strona zawiera wiele merytorycznych treści, umożliwiających użytkownikom zapoznanie sięz funkcjonalnościami oprogramowania, jego zaletami oraz instrukcjami korzystania z niego. Dzięki stronie internetowej można zamówić wersję demonstracyjną oprogramowania, być na bieżąco z aktualizacjami oraz skorzystać z pomocy zdalnej.

AIzaSyB0hBSXnDXotzGTqtxQvS29VfxaemtLBAk