Baner Piątnica
Logo firmy klastra Regionalnie

“Regionalnie” to klaster zrzeszający producentów mięsa i przetworów najwyższej jakości w każdym regionie polski.

logo marki regionalnie
logotyp adway
Branding:

Na zamówienie klastra producentów mięsnych “Regionalnie” stworzyliśmy logo oraz pełną idetyfikację wizualną. Postawiliśmy na prosty design oraz stonowane kolory. W znaku umieściliśmy drzewa, gdyż wiele regionów Polski ma swoje charakterystyczne drzewa. Forma drzew użytych w logotypie jest dość uproszczona, przez co daje wiele możliwości interpretacyjnych – dla jednych będą to drzewka owocowe, dla innych będą kojarzyły się z rodzimym zagajnikiem, obok którego zbierają jesienią rydze. I drzewka owocowe, i zagajniczki kojarzą się z czymś bliskim – domowym – regionalnym - w odbiorze wyjątkowym.

logotyp adway
Logotyp i kolorystyka:

Przy pracach nad logo skupiliśmy się przede wszystkim na oddaniu charakteru regionalizmu. W etapie końcowym wygrała koncepcja ukazująca krajobraz oraz naturę w postaci drzew, czyli to co w każdym regionie jest inne i najlepsze. Główna kolorystyka znaku to odcienie niebieskiego, zieleni oraz żótego - całośc nawiązuje do barw, które na co dzień możemy spotkać na łonie natury.

Koncepty logo Regionalnie Logo Regionalnie wersje kolorystyczne
Gadżety reklamowe Regionalnie
logotyp adway
Gadżety reklamowe:

Dla krajowego klastra produktów regionalnych “Regionalnie” zaprojetowaliśmy serię ekologicznych gadżetów i toreb do pakowania.

logotyp adway

Całość znaku ma formę pieczęci, dzięki czemu jego zastosowanie jako znaku jakości jest bardzo praktyczne. Prosta forma pozwoli na zastosowanie wielu rozwiązań drukarskich zwiększających szlachetność przygotowywanych materiałów.

Gadżety, torba papierowa
realizacja gadżetów firmowych, papier pakowy
logotyp adway
Poligrafia:

Dla klastra “Regionalnie” zaprojektowaliśmy wiele materiałów poligraficznych, w tym papiery pakowe z wyjątkowymi, dedykowanymi patternami, wizytówki, zaproszenia. Przygotowaliśmy również propozycje ubrań dla pracowników sklepów należących do klastra “Regionalnie” oraz koncepcje katalogu produktowego.

katalog regionalnie wizytowki regionalnie katalog wizualizacja zaproszenia realizacja gadżetów firmowych, fartuch projekt certyfikatu
AIzaSyB0hBSXnDXotzGTqtxQvS29VfxaemtLBAk